#46 2010-04-05 23:12:12

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Jadalnia

*podchwycił spojrzenie Leah i uśmiechnął sie serdecznie*
-Więc tak..spotkaliśmy się wszyscy na tej kolacji, żeby uczcić...*zamyślił się przez chwilę*..naszą przyjaźń *wybrnął z sytuacji, nie chciał ranić siostry słowami o miłości*
-Cieszmy się swoją obecnością i...*wciągnął do płuc dużo powietrza*..wiecie że Leah świetnie gotuje *zaśmiał się serdecznie*
-Smacznego..*rzucił wesoło, aczkolwiek jego dłoń wylądowała na kolanie Vass*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#47 2010-04-05 23:14:13

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Jadalnia

*Zaśmiała się gdy usłyszała przemowę Setha*
Miło Cię poznać Emily.
*Uśmiechnęła się serdecznie i chwyciła dłoń Setha*
No więc zapowiadają się trzy śluby.
*Rzuciła do zgromadzonych*


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#48 2010-04-05 23:18:51

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Jadalnia

- Jakie trzy? O waszym wiem ale reszta. Nie mam pojęcia o czym ty mówisz. - powiedział patrząc na nią lekko zdziwiony nie wiedząc o czym ona mówi.
- Tak wiem, że TWoja siostra jest świetną kucharką. I podzielam twe zdanie. W takim razie za przyjaźń. - Mówiąc to mrugnął do Setha, że zrozumiał jego intencje.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#49 2010-04-05 23:20:22

Emily Young

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 100
Punktów :   

Re: Jadalnia

Trzy?
*Spojrzała ze zdziwieniem na Vasilii*
Wasz, Nessie i Jacoba. Czyj jeszcze?


"-You're the wolf girl?
-I guess I am."

Offline

 

#50 2010-04-05 23:24:40

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Jadalnia

Zarumieniła się delikatnie słysząc uwagę brata, a potem potwierdzenie Sama.
Skoro on mógł być miły, ona też powinna. I domyślała się o czyj ślub chodzi.
Dasz radę - dodała sobie otuchy, zapominając o tym, że Vass może słyszeć jej myśli.
- Vasilii mówiła o waszym ślubie - zwróciła się do Sama i Emily nie patrząc jednak na żadne z nich.
Zamiast tego posyłała Sethowi pełne wdzięczności spojrzenie. Nie wiedziała, co by zrobiła bez niego.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#51 2010-04-05 23:27:38

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Jadalnia

*Posłał siostrze szeroki uśmiech, zaczął pałaszować to co miał na talerzu*
-Smacznego *zaśmiał się cicho*
*ścisnął delikatnie dłoń Vass*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#52 2010-04-05 23:28:38

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Jadalnia

Planujecie ślub. Prawda?
*Popatrzyła niepewnie na parę*


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#53 2010-04-05 23:32:26

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Jadalnia

- Tak oczywiście, że planujemy ale jeszcze nie ustalaliśmy nic w tym temacie. Prawda kochanie. - spojrzał na Emily szukając w jej wzroku pomocy. Wiedział, że nie rozmawiał z nią na ten temat ale prawdą było, że on o tym myślał. Przegryzł parę kęsów dania, które ugotowała najpewniej Leah i uśmiechnął się.
- Leah jak zwykle doskonałe. Może dasz później przepis Emily? - zaproponował i spojrzał na siostrę Setha po czym odwrócił wzrok na Setha.
- Ustaliliście już datę? - zapytał z ciekawością w głosie.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#54 2010-04-05 23:35:14

Emily Young

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 100
Punktów :   

Re: Jadalnia

Planujemy. Ale jeszcze nie znamy terminu.
*Uśmiechnęła się i spojrzała na Setha.*


"-You're the wolf girl?
-I guess I am."

Offline

 

#55 2010-04-05 23:38:38

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Jadalnia

Musiała przyznać, że słuchała tych wieści z zapartym tchem. Niby wiedziała już, że wpojenie jest wpojeniem, ale ślub, to zupełnie inna sprawa. Otrząsnęła się dopiero, kiedy Sam zwrócił się bezpośrednio do niej. Przywołała na twarzy uśmiech i powiedziała. - Jasne, nie ma sprawy. Chociaż wydaje mi się, że Emily nie korzysta z przepisów. Taki ma już dar - spojrzała na Emily mając nadzieję, że ta widzi jak się stara.
Nie miała nic do dodania. Plany tych dwóch par nie były jej planami.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#56 2010-04-05 23:41:03

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Jadalnia

-Nie nie ustaliliśmy jeszcze daty *przyznał*..nie mieliśmy okazji o tym porozmawiać..*dodał*
*skończył jeść, ale szczerze zjadłby coś jeszcze, jak to zwykle on*
-Na razie mamy przeprowadzkę na głowię *uśmiechnął się szeroko*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#57 2010-04-05 23:52:44

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Jadalnia

- Przeprowadzkę? Jak to? Nie zamieszkasz tu w La Push? - zarzucił Setha pytaniami zachłystując się powietrzem. Zaczął kaszleć lecz już po chwili przestał. Przełknął ostatni kęs i spoglądał na Setha ze zdziwieniem.
- Leah może i nie korzysta ale myślę, że chętnie przyjmie ten przepis? Prawda kochanie? - spojrzał na nią spokojnie i z uśmiechem ciągle czekając na odpowiedź Setha.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#58 2010-04-05 23:56:47

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Jadalnia

- Skoro tak - powiedziała spokojnie.
Obserwowała go  przez chwilę. Chciała już wyjaśnić mu, że Seth po prostu sprowadza się z powrotem do domu, ale uznała, że nie powinna się nie odzywać nie proszona. Skupiła się na swoim talerzu z jedzeniem, czekając na odpowiedź brata.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#59 2010-04-05 23:58:07

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Jadalnia

*spojrzał na siostrę*
-Leah...no nie milknij tak *uśmiechnął się do niej*
*spojrzał na Sama*
-Przeprowadzka..tak Vass zamieszka ze mną w moim pokoju w tym domu *wyjaśnił z szerokim uśmiechem*
-Spokojnie..wilki wracają do La Push *uśmiechnął się*

Ostatnio edytowany przez Seth (2010-04-05 23:58:30)


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#60 2010-04-06 00:01:02

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Jadalnia

Wypuścił powietrze z płuc z głośnym świstem. Spojrzał na Setha po czym przeniósł wzrok na Leę. Nie odezwał się jednak. Dopiero gdy pierwszy szok minął powiedział.
- Cieszy mnie to bardzo Seth. A właśnie widziałeś dziś Hermionę? Wiesz pytam tylko z ciekawości. Pamiętasz mam nadzieję moją obietnicę. - spoglądał mu w oczy z lekką tajemnicą. Tylko oni wiedzieli dlaczego tak jest i co on ma na myśli.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaturnieje2v2.pun.pl www.transport13.pun.pl www.playmt2.pun.pl www.simpsons.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl