#181 2010-04-16 23:49:57

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Plaża

- Co masz nam do zakomunikowania Seth? Wiesz, że zawsze Cię wysłucham. - powiedział i usiadł na piasku. Zmęczenie brało nad nim górę. Upływ krwi tez miał swoje znaczenie.
- Leah wiem, że wydaje się to głupotą ale co mogę zrobić by w końcu raz na zawsze zakończyć przepychanki pomiędzy Sforą. Więc na inny pomysł nie wpadłem. - dodał siedząc i czekając co powiedzą.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#182 2010-04-16 23:55:05

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Plaża

*Uśmiechnął się widząc że Sam odpuścił*
-Sam odpuść..serio nic nam nie grozi...a przepychanki w Sforze sie skończą..*obiecał*
*Uśmiechał się od ucha do ucha*
-Sam...Leah..*spojrzał na siostrę*
-Zostane ojcem *zakomunikował dumnie*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#183 2010-04-17 00:02:35

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Plaża

- Że kim zostaniesz? Jak to możliwe? Seth gratuluję. - powiedział zszokowany. Nie wiedział jak na to zareagować i nie wiedział co powinno się mówić w takich sytuacjach. Był szczęśliwy, że Sethowi się udało.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#184 2010-04-17 00:07:16

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Plaża

Tego było za wiele. Opadła na piasek bezwładnie. Nie zemdlała, ale poczuła się naprawdę słabo.
- Seth. Chyba sobie żartujesz? – zdołała jedynie wydusić. Nie to, że się nie cieszyła. Ale uważała, że cały jego związek z Vasilii nabierał niespodziewanej prędkości. Była wdzięczna Sethowi za zmianę tematu.   Sam wyraźnie zainteresował się to sprawą. I nie przejmowała się już nawet tym, że być może zainspiruje go to do stworzenia własnego potomka. Grunt, że tymczasowo wszyscy byli bezpieczni.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#185 2010-04-17 00:12:16

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Plaża

*Uśmiechnął się szeroko*
-Ojcem Sam...ojcem...Vass jest w ciąży *powiedział wesoło*
-Nie pytaj jak...domyśl się *zaśmiał sie cicho*
*Musiał sie wyszaleć, wykonał salto do tyłu śmiejąc sie cicho
*położył sie na piasku obok Leah*
-Leah...ja mówie poważnie Vass jest w ciąży..*uśmiechnął sie szeroko*
-Uwierz Leah Twoj mały brat dorósł..już dawno...


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#186 2010-04-17 00:22:18

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Plaża

Popatrzyła na niego nieobecnym spojrzeniem. Nie miała siły na kłótnie.
- A co na to Vass? – zapytała lekko zirytowana. – I czy zapewniliście jej już jako taką opiekę? Ja wiem, że ty się cieszysz, ale ten mały mutant też będzie chciał jakoś z niej wyjść. Nie pamiętasz tego, co się działo z  Bellą?

Ostatnio edytowany przez Leah Clearwater (2010-04-17 00:22:30)


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#187 2010-04-17 00:25:34

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Plaża

- No proszę Seth. Nie myślałem, że ty pierwszy dostąpisz tego zaszczytu. Jeszcze raz gratuluję. Więc teraz muszę tym bardziej bronić twoją rodzinę. Uwierz mi nie chcę by tej wilkołaczycy coś odbiło. Muszę zrobić to co obiecałem. Przynajmniej w ten sposób mogę Ci pokazać, że jestem twoim przyjacielem i bratem - powiedział stanowczy i ziewnął potężnie gdyż zaczynał go morzyć sen.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#188 2010-04-17 00:27:08

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Plaża

-Tak Leah ja sie bardzo ciesze Vass też..
*zerwał sie z piasku wyraźnie przestraszony*
-Ale Vass..jest w połowie człowiekiem...*spojrzał na siostrę, był  mocno zmartwiony tym co mu powiedziała, pamietał co sie działo z Bellą*
-Sam...przestań....*powiedział powaznie*
-Nic mi nie udowadniaj...jezeli chcesz pomóc..pomóż inaczej...*spojrzał na niego rozpaczliwie, nie chciał żeby Vass powtórzyła historię Belli*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#189 2010-04-17 00:28:14

 Edward Cullen

Cullen

2594549
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 146
Punktów :   

Re: Plaża

Wpadł na plażę i stanął koło Belli.
- Witaj kochanie. Jestem przy tobie. Co oni znów wymyślili. Znów chcą się pozabijać. - spojrzał na żonę i czekał na jakąś odpowiedź.


And so the Lion fell in love with the Lamb.

Offline

 

#190 2010-04-17 00:30:53

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Plaża

*patrzyła to na Edwarda to na reszte*
Nie pytaj się mnie, bo nie wiem..
*w końcu spojrzała na niego uśmiechając się przepraszająco. podeszła do niego i złapała go za rękę*




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

#191 2010-04-17 00:37:14

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Plaża

Nie patrzyła już ani na Sama, ani na Setha. To, co ostatnio robili, troszkę ją przerastało. Nie mogła się jednak do tego przyznać, co z kolei drażniło ją jeszcze bardziej.
- Sprawa Hermiony, czy jak jej tam, jest zakończona – powiedziała dobitnie w stronę Sama.
- A jeśli chcesz się puszyć jak paw, bo udało ci się spłodzić dziecko, zacznij zachowywać się jak odpowiedzialny ojciec i zajmij się jego przyjściem na świat.  – wyrzuciła z siebie to, co w niej siedziało. Mogła się albo rozkleić, albo być wredną. Wiadomo, z jakiej strony wolała być postrzegana.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#192 2010-04-17 00:48:20

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Plaża

*Spojrzał na nią z wyrzutem*
-Przyszedłem powiedzieć...tylko powiedzieć...*jego dobry humor gdzieś prysł, naprawdę zaczął sie martwić*
-Ja sie tym zajme....*stwierdził pewnie*
-Załatwie wszystko żeby Vass była bezpieczna...*powiedział pewnie*
-Ale przykro mi..nigdy nie mogłem na Ciebie liczyć...nawet na słowo szczerej rady..nawet dla mnie musisz być wredna...*szepnął półgłosem i usiadł na piasku*

Ostatnio edytowany przez Seth (2010-04-17 00:49:02)


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#193 2010-04-17 01:04:02

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Plaża

- Seth zapewnię wam bezpieczeństwo. Uwierz mi. Choćbym miał przez tydzień nie spać to to zrobię. A ty Leo pomożesz mi w tej kwestii. I bez dyskusji. Zrozumiano? - spojrzał na obydwoje i czekał co też powiedzą.
- Witaj Edwardzie. Spokojnie nic sobie nie zrobimy. To co chciałem zrobić jest już przeszłością. - dodał spokojnie.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#194 2010-04-17 01:06:36

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Plaża

- Mówisz to jako ty, czy jako Alfa?  - zapytała niezadowolona. Na jej twarzy pojawił się mimowolny uśmiech. Sam wrócił - pomyślała.
W stanie niejakiego zawieszenia obserwowała morze. Stres, który towarzyszył jej w przeciągu kilku ostatnich dni, zaczął się ulatniać.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#195 2010-04-17 01:06:38

 Edward Cullen

Cullen

2594549
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 146
Punktów :   

Re: Plaża

- Czyli nie będę tu potrzebny? Wiecie jakby co gdzie mnie szukać? - spojrzał na nich po czym przeniósł wzrok na żonę.
- Chodź kochanie. Nic tu po nas. A Seth gratuluję potomka. - dodał patrząc na Bellę z uwielbieniem w oczach.


And so the Lion fell in love with the Lamb.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-orzesze.pun.pl www.9lo3e.pun.pl www.samotnicysam.pun.pl www.eb.pun.pl www.chidorigame.pun.pl